Online Abonelik için Tıklayın
İletişim için Tıklayın
Online Hizmetler için Tıklayın
P1 Yetki Belgemiz için tıklayınız.

HİZMETLERİMİZ

   
MOTORLU KURYE
Bir noktadan alınıp, bir noktaya teslim edilmesini istediğiniz ve bu hizmeti en fazla 1-4 saat arasında yapılmasını istediğiniz evrak alım ve teslim işidir. Bu işlemde motorlarımız belirlediğimiz adresten alımı yapıp, dilediğiniz yere mümkün olan en kısa süre içerisinde evrağınızı teslim edecektir. Ekspres Kurye ve Normal Kurye olarak ikiye ayrılır. Fiyat gönderinin Normal veya ekspres olmasına göre değişir.
ARAÇLI KURYE
Hacimli gönderilerinizde tahsis edilen araçlarımız gönderilerinizi adresinizden alarak, istediğiniz adrese ulaştırılmasıdır. Normal fiyat tarifesinin dört katı olarak ücretlendirilir.
    YAYA KURYE
    Gün içi teslimat hizmetimizde, yaya kuryelerimizi belirlediğiniz adrese yönlendiriyor, evraklarınızı adresinizden alıp, yine teslim edilmesini istediğiniz yere gün içinde 2-4 saat arasında teslim ediyoruz. Genelde normal evraklar için kullanılan hizmet türüdür.
    EKSPRES KURYE
    Hızlı kurye işlemidir. Bu sistemde kuryelerimiz evrağınızı adresinizden aldığı saatten itibaren en fazla 1,5 saatte evrağınızı belirlediğiniz alıcı noktasına teslimatı gerçekleştirdiğimiz sistemimizdir. Fiyat normal moto kurye tarifemizin iki katıdır. Dönüş indirimi uygulanmaz.
    TOPLU DAĞITIM
    Toplu dağıtımlarınız için (promosyon, davetiye, dergi, ilan, broşür vb...) dağıtım birimimiz hizmetinizdedir. İstanbul içi ve dışı teslimat süreli evrak teslim hizmetimizdir. Bu sistemde evraklarınız adresinizden alınır ve ofisimize getirilir. Şirketimizde ayrım, barkodlama ve sisteme girildikten sonra dağıtıma çıkarılır.
Copyright © Kurye Can 2013.
istanbul kurye hizmetleri, ekspres kurye, araçlı kurye, motorlu kurye, yaya kurye motor kurye hizmetleri